Jednoducho návrat do 90 rokov

Široké strihy sa stali a stávajú celkom módnym trendom a preto si určite nejaké zadovážte aj vy. Práve baggy jeans sa vyznačujú ležérnymi, voľnými, širšími strihmi, ktoré sú doplnené nižším pásom. Voľnejšie strihy a hravo a uvoľnene vlnia okolo vašich nôh a pôsobia veľmi pôvabne a dokonalo ležérne. I keď možno nie ste úplnym fanúšikom širokého strihu, iste si baggy obľúbite pokiaľ milujete uvoľnený, ležérny štýl, ktorý dáva veľkú slobodu. Doplniť ich môžete priliehavými topmi, svetríkmi do pása, ale aj sakom alebo blejzrom.

baggy jeans

Široké strihy dokážu veľmi hravo vyčarovať skvelé outfity, takmer na každej žene. Závisí už len ako si jednotlivé kúsky spolu skombinujete, aby vytvorili skvelý a dokonalý outfit. Baggy jeansy zdobia väčšinou predné i zadne vrecká, prípadne aj iné efekty, závisí už potom na konkrétnom modeli, ktorý máte v šatníku.

Rifle a denim sú tento rok naozaj in. S denimom sa doslova roztrhlo vrece a preto toto obdobie treba patrične využiť a doplniť šatník o ďalšie zaujímavé kúsky. Denimové nohavice vedia byť súčasťou športového outfitu, no veľmi ľahko z nich vykúzlite nanajvýš elegantné prevedenie módy. Vhodný top a lodičky či sako, k tomu správne doplnky a šperky, určite eleganciu nielen vytvoria, ale aj jej vzdajú svoj hold. Dnešná móda je veľmi kreatívna a nebráni sa experimentovaniu. Vytvorte si preto aj vy svoj kreatívny outfit a pridajte jarné farby podľa nálady. Okrem denimu v rôznych farbách iste na jar nepohŕdnete sviežou zelenou, modrou alebo magentovou, ktorá dodá mnoho novej energie.

jeansy

Obliekame sa nielen preto, aby nám bolo teplo, dobre, pohodlne, no zároveň je to spôsob nášho sebavyjadrenia s možnosť kreatívneho prevedenia svojich outfitov bez nejakých väčších obmedzení. Nakoniec, každý ocení outfit, ktorý naozaj dobre vyzerá a pôsobí, no nie? Tak doplňte svoje šatníky napríklad pohodlnými a trendy baggy jeansami od BIG STAR.