Kvalitný spánok s matracmi Segum

V roku 1992 sme sa stali pioniermi vo výrobe zdravotných ortopedických matracov v rámci firmy SEGUM. Ako prví na Slovensku sme začali využívať prírodné materiály pri výrobe zdravotných matracov. Postupne sme rozšírili našu škálu matracov o lacné aj luxusné varianty, aby sme mohli uspokojiť každý vkus a potrebu našich zákazníkov.

S vývojom dizajnu postelí sme menili aj dizajn našich matracov. Dnes preferujú zákazníci predovšetkým vysoké matrace, ktoré zabezpečujú optimálnu výšku pre spánok. Všetky naše matrace vyrábame na mieru podľa požiadavky zákazníka bez príplatku, čo nám umožňuje ponúkať najlacnejšie matrace na mieru. Z našej kolekcie sme vybrali tie najkvalitnejšie matrace, ktoré vyrábame v hromadných sériách, čo nám umožňuje ponúkať zákazníkom kvalitné matrace za atraktívne akciové ceny.

spánok

Pri vývoji nových modelov matracov dbáme na udržanie konkurencie schopných cien, aby sme mohli ponúkať tie najkvalitnejšie matrace za najlepšie ceny. Naše kvalitné matrace sú dostupné zákazníkom v našich predajniach, kde si ich môžu vyskúšať a s pomocou našich odborných predajcov vybrať ten najlepší matrac pre zdravý spánok. Naše predajne nájdete v Bratislave, Senici a Žiline.

Našu širokú škálu ortopedických matracov rozdeľujeme do dvoch základných skupín: sendvičové matrace a pružinové matrace. Pružinové matrace delíme podľa kvality a ortopedického efektu na Bonell pružinové matrace a taštičkové matrace.vnútorné zloženie matracu

V súčasnej dobe, keď alergie postihujú stále viac ľudí, sa zameriavame aj na zdravé spanie. Ako jediní používame originálnu švajčiarsku penu Sanitized, ktorá má certifikované antibakteriálne vlastnosti. Vďaka našim silným partnerstvám s výrobcami kvalitných materiálov a pretože nepoužívame nekvalitné náhrady, sme schopní presvedčiť našich dodávateľov o výhodných cenách ortopedických pružín a antibakteriálnej peny. Tým pádom ponúkame našim zákazníkom vysoko kvalitné zdravotné matrace, vyrobené z originálnych materiálov, za veľmi konkurencie schopné ceny v porovnaní so západnou Európou.

Vďaka našej dlhodobej a neustálej práci sa ku nám stále vracia množstvo spokojných zákazníkov. Radi vás privítame a spolu s našimi odborníkmi vám pomôžeme vybrať ten najkvalitnejší matrac Segum.sk pre váš zdravý spánok. Vaša spokojnosť a zdravie sú pre nás prioritou.