Pásiky LED, úsporné a zábavné

Osvetlenie typu led má i túto jednu praktickú formu, ktorú Vám chcem bližšie opísať. Na začiatok nechám link, ktorý v prípade Vášho záujmu môžete hocikedy navštíviť. Presmeruje Vás k produktom, o ktorých bude v článku reč.

tunel

https://www.ledprodukt.sk/13-led-pasiky-5m

Ako už zrejme tušíte, pôjde o produkty umožňujúce osvetlenie. Aby som bol konkrétnejší, osvetlenie pomocou diód led, ktoré sú súčasťou každého 5 metrového pásika, prakticky omotaného do balenia tvaru kotúča. Pásik je samolepiaci, takže ho môžeme bez problému nalepiť na potrebné miesto. Okrem klasického využitia býva populárnou voľbou pri potrebe osvetliť miestnosť, v ktorej sa bude konať spoločenská akcia.

Využiť ho môžeme i na komerčné, reklamné účely, k osvieteniu ponúkaného tovaru. Ale má i jednoduchšie využitie a to ako ozdoba v našom dome. Ideálne vyzdobí napríklad schody či balkón. No tým možnosti nekončia. Tento pásik býva žiadaným pomocníkom i v kuchyni, na osvetlenie kuchynskej linky, no využití je ozaj veľa. To záleží i na Vás, Vašej potrebe a predstavivosti. S kvalitou a úspornosťou tohto typu osvetlenia však budete spokojní, nech ho pilepíte skoro kamkoľvek. Podstatné ale je, aby som spomenul i viaceré kategórie, z ktorých si môžeme vybrať. Ako som už písal, vyberieme podľa našej predstavy a potreby.

zámek

Kategórie
Biele– ako názov napovedá, ide o led diódy, ktoré majú optimálnu teplotu farby, bielu. Je to stred medzi čevenou a modrou, kedy táto teplota farby je meraná Kelvinmi. Jedná sa o ideálne, klasické led svetlo.
RGB– skratka farieb red, green a blue, teda v tomto prípade máme možnosť prepínať medzi troma typmi farieb pomocou ovládača a to medzi červenou, zelenou a modrou. Takisto nechýba možnosť riadiť i iné efekty, ako napríklad rýchlosť a intenzitu.
PROFI– ide o ešte viac vylepšenú kvalitku, ceny sú trochu vyššie.