Maj LIFESTYLE ako STAR

Skvelý aj keď  dráždivý deň čo robíte ja som konečne sadla bola som ráno na pošte vyplácať plyn, elektrinu ďalej na obecnom úrade nájom aj fekálie nakoľko tu na dedine nie kanalizácia a ešte som bola v obchode nebola som sama vytiahla som mamku von trochu ja nosievam nakoľko je pri paličke vždy ju držím pod pazuchou má už svoje roky 73 a tiež zdravotné problémy no starý ľudia združujú ale potrebuje aj mama pohyb. Občas ju nosievam von na prechádzku. Je chyba že sa starý ľudia tak nehýbu ale ani bežná generácia. Mali by si to zobrať k srdcu ako LIFESTYLE. Ja by som dala na jeseň vyhrabať lístie lebo park a okolie je samé lístie aspoň by zašportovali lenivci. Ja som mala rada šport vždy chodila som jeden čas na karate, PILATES, AEROBIK, JOGU aj známa je lenivá len je má nadváhu a mlada žena má len 44 rokov a ma vyše 70 kg des je nízkej postavy zavalitej len ona je lenivá na krátku vzdialenosť ide taxíkom des dala by som zákon pravidelný pohyb každému.

všetko si zapisuj

Vy máte aký LIFESTYLE čo máte najradšej. Ľudia majú obvod pása 120 je to hrozné EPIDEMIA národa. Ja si občas dám sladké ale nie veľa .Vy máte čo radi . Mali by ste si kúpiť fitnes hodinky a riadiť alebo v mobile smartfón mať aplikácie počítanie kalórií a to je super pomocník ja mám inteligentné hodinky to sú vymoženosti. Aj dnes doučujem od 15 do 18 hodiny a potom o 17 pôjdem si zacvič pri otvorenom okne v obývačke dám si cvičebný oblek športový top a krátke nohavice. Voľáko sa mi drieme počasie je také na spanie prší od rána mám síce dve hodiny čas ale už to nejako dopíšem ten článok . Mama ale aj druhý mi že načo píšem tieto hlúposti za tie peniaze ale veď nech uvažujú logicky aj 20 euro je niekedy dobré mať čo budem len sedieť jesť a pozerať sa a to ďalšie čo známa propaguje v jednom kuse a to isté sex des tá asi iné nemá na rozume choré posadnutá mala by sa liečiť od závislosti.

maj fitnes jedlo

Je to choré myslieť len na to tam je vážna porucha a ešte opisovať to no des primitívne alebo že by to mala LIFESTYLE. Aj moja mama chce silou mocou vyhrať tak kupuje losy no pre mňa je to podvod raz za čas som mala na to tak 20, 50 ale veľké sumy nie tak len 2 euro a naposledy 9 euro na Vianočnom LOS to sa mi aj vrátilo. Čo som zaplatila za to . Občas aj stávkujem NIKE a podobne to mizivá šanca síce sa hovorí že raz aj na somára sadne šťastie bodaj by. Ešte mi ostávajú asi dve vety som takmer na konci neviem či si nejdem pospať a potom to dokončím taký otras čas smutný už čo by bola jar, leto nedbali by sme.