3 drobnosti ktoré urobia vašu svadbu výnimočnou

  1. Etikety na svadobné fľaše

Svadobné fľaše graphicsoul.sk nemusia byť obyčajné. Ak použijete svadobné etikety, na ktoré môžete vytlačiť čokoľvek od výmyslu sveta, verte že vo svojich hosťoch zanecháte veľmi dobrý dojem. Navyše takéto niečo nebude mať na svojej svadbe určite každý. Svadobné etikety môžete nalepiť na fľaše od vína, tvrdého alkoholu, alebo pokojne aj na nealkoholické nápoje. Pokiaľ plánujete na svojej svadbe podávať aj nápoje v netradičných fľaštičkách, teda v úplne malinkých, alebo naopak v XXL fľašiach, nie je problém na nich prispôsobiť aj tieto etikety.

Nevesta a ženích bozkávajúci sa pod závojom

Ak chcete potešiť aj tých najmenších, nechajte im vytlačiť zábavné etikety na fľašky s džúsom, alebo inou limonádou. Uvidíte, že si ich všetci vezmú so sebou domov.

  1. Využite svojho chlpatého miláčika

Máte domáceho miláčika? Tak ten by na vašej svadbe určite nemal chýbať. Nenechávajte ho doma, zožeňte mu svadobný smoking, alebo šaty pre družičku a pozvite medzi ostatných svadobčanov. Verte, že váš chlpáč bude fotografovaný od začiatku až do konca. Navyše sa stane hviezdou sociálnych sietí a spolu s ním aj vaša svadba. No uznajte, existuje lepší spôsob ako urobiť na svadbe niečo extra?

Pre tých odvážnejších je tu ešte jedna možnosť. Akéhokoľvek psa, v skutočnosti naučíte veľmi jednoducho to, aby vám k oltáru priniesol svadobné obrúčky. Pokojne sa poraďte s niekým, kto má s tréningom zvierat skúsenosti. Obrúčky však môžete psíkovi zavesiť na obojok a k oltáru ho iba zavolať. Takto pobavíte nie len svojich hostí, ale najmä seba.

Fľaša s ružovou etiketou a nápisom „delighted“

  1. Ohúrte ich spoločnou choreografiou

Býva dobrým zvykom, že mladomanželom patrí prvý tanec. Vykašlite sa na klasický, úprimne povedané, nudný valčík a prekvapte nacvičenou choreografiou. Zopár hodín tanečných lekcií, alebo trošku popustenia uzdy fantázii vo vašej obývačke a úspech máte zaručený. Môžete sa nechať inšpirovať napríklad filmami. Taký hriešny tanec. Kto by nechcel vidieť nevestu ako so svojim čerstvo pečeným manželom zvláda legendárnu zdvíhačku?