Bývanie pre každú generáciu

Chystáte sa stráviť tú najdobrodružnejšiu dovolenku Vášho života? Hľadáte pre seba a svoju spoločnosť niečo zaujímavé a nezvyčajné? Dnes už možno nie až tak nezvyčajné, avšak zaujímavé a skutočne dobrodružné môžu byť práve mobilné domy. Ako sa Vám pozdáva stráviť letnú či zimnú sezónu v mobilnom dome? Skutočne nezvyčajná predstava, tým sme si istý avšak nie nesplniteľná. Mobilné domy euro-mobilné domy sa v posledných rokoch stali hitom nie len vo svete ale aj na Slovensku vďaka ich mnohým pozitívam. Mobilné domy očarili mladšiu aj staršiu generáciu, zaujíma Vás v čom sú tieto domy také zaujímavé a v čom sa líšia od klasického rodinného domu? Radi Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky.

pohodlie

Mobilné domy sa k nám dostali už pred rokmi. V začiatkoch boli tieto mobilné domy využívané prevažne sezónne a to počas letných mesiacov kedy vonku povieva teplý vzduch. Postupom času si však ľudia čím ďalej tým viac začali všímať všetky plusy mobilných domov, preto sa mobilné domy začali využívať už nie len ako prechodné bývanie ale aj ako stále bývanie. Pred zimou sa začali tieto mobilné domy zatepľovať čo nie je žiadnym problémom a vykurovanie vo vnútri tiež nie je žiadna veda, ktorá by sa nedala ľahko vyriešiť. Vnútorné vybavenie mobilných domov nebýva v ničom ukrátené od bežného rodinného domu so základmi.

obývačka

Vo vnútri nájdete všetky miestnosti, ktoré každodenne využíva každý z nás. Takže plne vybavená kuchyňa, obývačka s televíziou a gaučom nesmie chýbať. V každom mobilnom domčeku nájdete aj kúpeľňu, v niektorých prípadoch aj samostatné WC aj keď poväčšine nájdeme WC a kúpeľňu v jednom – samozrejme, všetko je plne funkčné a o teplú vodu nie je núdza. V neposlednej rade si užijete aj chvíľky oddychu v spálni kde nájdeme pohodlnú posteľ a taktiež aj kopec úložného priestoru, ktorý ocení každý. Toto všetko môžete nájsť v mobilných domoch, samozrejme vybavenie a nábytok si každý môžu zvoliť podľa svojho vkusu. Kontaktujte nás v prípade záujmu a my sa postaráme o všetko potrebné.