Sme v chládku

Keď vypukne leto a horúčavy, tak sme najradšej, keď sa môžeme ísť niekde okúpať. Pri vodu, pri more. Stráviť deň tam, kde je príjemne. Bez zbytočných horúčav a potenia. Pri vode sa pekne schladíme, niečo dobré zjeme. Takéto leto je vysnívané pre každého z nás. No, nie vždy sa dá takto zariadiť každý deň. Veľa krát musíme chodiť do práce alebo žiť v paneláku, kde horúčava z neho takmer sála na všetky strany. Kúpaliská sú len našim tajným snom, kde by sme najradšej strávili každý deň. Lenže to nie je možné. Nemôžeme len míňať peniaze, musíme si ich aj zarábať.

slnko vychádza

Preto bola vymyslená perfektná vec – klimatizácia. Nielen cez zimu sa potrebujeme zohriať, ale aj v lete sa potrebujeme ochladiť. Klimatizácia midea Masterklima.sk spĺňa všetky vaše predpoklady a požiadavky. Dá sa s ňou dokonca aj v zime vykurovať a v lete chladiť. V noci ide na tichý režim, takže nebude nikoho rušiť. Má funkciu samočistenia, takže vás neoberie o váš drahocenný čas pri jej čistení. Vyčistí sa aj sama. Samostatná jednotka. Dá sa na nej nastaviť časovač. Nepotrebujete byť doma, aby ste ju spustili. Nastavíte si časovač a do bytu prídete už keď bude príjemne vychladený. Pre eko priaznivcov má táto klíma aj výhodu v podobe eko režimu, ktorý budú určite eko ľudia naplno využívať. Je možné ju ovládať aj cez wifi.

žena zronená

Táto klíma v sebe ukrýva aj rôzne ďalšie výhody: kondenzačná vanička je vyhrievaná pri mínusových teplotách, má antikorózny náter, čím znižuje množstvo baktérii, priamo v nej je zabudovaný teplomer na diaľkovom ovládači a sama si detekuje a rozpozná chyby v systéme chladenie alebo zohrievania. Za cenu necelých 600 eur môže byť vaša. Ušetríte si s ňou kvapky potu počas neznesiteľných letných dní. Horúčavy sú tu čo nevidieť, tak neváhajte dlho, aby ste nečakali na svoju objednávku dlho. Môžu to byť ozajstné muky, ak vám v byte namiesto chládku neustále steká pot do očí a nemáte kam stade odísť.