Máte svoju terasu dokonale zatienenú?

Screenové rolety sú výrobok, ktorý už mnohí zákazníci ocenili. Zachytáva až 97 % UV žiarenia a slnka, preto sa dajú perfektne využívať najmä počas leta. Posedenie na terasu, balkóne altánku či inom prístrešku sa tak stane oveľa príjemnejším a komfortnejším. Príliš veľa slnka sa totiž nedá úplne zvládnuť a horúčavy sú niekedy naozaj veľmi náročné a niekomu môžu spôsobiť až nevoľnosť a iné zdravotné problémy a záťaž. Preto sa tienenie modernými roletami dá perfektne využiť a priestor tak naberie doslovu oveľa vyššiu kvalitu a komfort pre užívateľov aj keď svieti slnko.

balkón

Rolety efektne bránia, aby sa priestor absolútne prehrial a tým bude vo vnútri oveľa príjemnejšie a chladnejšie. Tieto rolety na balkon proti slnku sa dajú kedykoľvek spustiť do výšky, aká vám vyhovuje a zase potom vytiahnuť, keď už tieniť nepotrebujete alebo nechcete. Ovládanie je však elektronické, nakoľko lišta je ťažká a manuálne by sa dvíhať jednoducho nedala. O to menej starostí budete mať. Roletu si stiahneme ovládaním alebo cez telefón a aplikáciu. Hotovo! A tienite kedykoľvek sa začne vytvárať horúčava.

terasa

Dá sa roleta využiť aj v iné ročné obdobia alebo za nepriaznivého počasia? Áno, dá! Roleta sa dá stiahnuť aj na jeseň, na jar alebo za nepriaznivejšieho počasia, keď chcete sedieť na balkóne a užívať si čerstvý vzduch a pohodu. Pomôže zabrániť teplu, aby unikalo von, takže môžete použiť aj terasový ohrievač, keď bude chladnejšie.

Screenové rolety sa teda dajú využívať naozaj všestranne a môžete si ich nechať namontovať buď sa terasu, balkón, posedenie v prístrešku, altánok a podobne. Dokonca je možné využiť ich aj vo veľkých presklenných priestoroch na tienenie slnka. Pokiaľ si chcete pozrieť, ako roleta vyzerá a inšpirovať sa mnohými realizáciami, navštívte webové stránky Screenoverolety.sk, kde nájdete aj fotografie a detailnejšie informácie.