Založenie s.r.o.

Aj vy sa v budúcnosti vidíte ako úspešný podnikateľ, ktorý vedie známu a kvalitnú firmu? Myslíte si, že máte povahu na to, aby ste sa dokázali presadiť v niečom takom ako je podnikanie či vlastnenie svojej firmy, ktorú budete viesť? Táto predstava je pre mnohých mladých, ale aj starších ľudí veľmi lákavá, nakoľko ponúka veľké množstvo výhod. Už nebudete musieť poslúchať svojho šéfa, či sedieť od rána do večera v nudnej práci. Chcete vedieť, ako začať?

Prvým krokom k podnikaniu je vymyslieť si konkrétny plán, ktorý vás bude viesť k vašim cieľom. Hneď potom by ste si mali založiť spoločnosť, v ktorej budete plán realizovať. Založenie spoločnosti s ručeným obmedzením vie často zabrať veľa času, a práve preto existuje služba, ktorá to urobí všetko za vás. Založeniu sro v 2021 https://ezmluva.sk/zalozenie-spolocnosti-s-r-o sa venuje služba Ezmluva, s ktorou idú ruka v ruke mnohí spokojní zákazníci. Okrem toho, že vám ušetria čas ponúkajú aj ďalšie výhody ako je napríklad prediskutovanie vášho podnikateľského plánu, vybavenie všetkých zmlúv a dokumentácií potrebných k založeniu a fakt, že ak by sa niečo stalo, vy ručíte iba svojim majetkom, nie viac. Služba vám dokáže založiť vašu vysnívanú spoločnosť aj online formou, takže sa nemusíte báť zdĺhavého cestovania. Všetko to vybavia za dva dni, teda za 48 hodín, čo je skutočne veľmi málo.

1443968770-thinkstockphotos.480824502-640x427

Určite sa pýtate aj na cenu celého tohto procesu. Pohybuje sa od 290 eur a v cene je zarátaná všetka dokumentácia a vybavovanie spojené so zakladaním spoločnosti.

a8a7fe6b8ded14e80c72e1dd3a446b28

Ak ste doteraz váhali a od vlastného podnikania vás odrádzalo najmä dlhé čakanie a vybavovanie stoviek papierov, to všetko je už minulosťou. Ak ste podnikavý typ, ktorý si chce ísť za svojim snom a byť v blízkej budúcnosti úspešným, nebojte sa a choďte do toho! Túto príležitosť nebudete ľutovať a jedného dňa budete ďakovať sami sebe za toto rozhodnutie.