Ešte stále váhate? Tantra masáž je tu pre vás, vyskúšajte ju.

Nechať si vymasírovať celé telo môžeme bežne, ide o klasické masáže, ktoré poznáme takmer všetci. Tantrická masáž pochádza z Ázie a má mnoho variácií. Masírovať si totiž môžete nechať celé telo, ale aj intímne partie, čo klasická masáž neumožňuje.

nuru m

Oázy pokoja, tak nazývajú zákazníci masážne salóny, v ktorých poskytujú erotické masáže, nazývané aj tantrické. Salóny zamestnávajú dievčatá a ženy na profesionálnej úrovni, tmavovlasé či blondíny, všetky majú šikovné ruky a dokážu vám splniť aj tie najtajnejšie priania. V peknom a príjemnom prostredí, kde sa zbavíte všetkého ostychu a vyslovíte svoje tajné želania vás dievčatá privedú k rozkoši a vyvrcholeniu.

Internetové stránky dnes ponúkajú tantra masaze široký výber salónov a v ich portfóliách nájdete služby na masírovanie rozličnými spôsobmi. Ak o niektoré prejavíte záujem, treba sa objednať vopred a popritom si vybrať aj dievča spolu s typom masáže, ktorú by ste radi vyskúšali. V salóne vás potom privítajú čajom alebo kávou a na úvod vám ponúknu sprchu, aby bola zachovaná hygiena. Po nej sa oblečiete do sárongu a rituál sa môže začať. Vašou úlohou je iba si užívať, oddychovať a relaxovať pri príjemných dotykoch masérky a podľa toho, či ste si vybrali klasickú masáž, body, special, couple alebo magic či masáž lingamu, môžete dospieť až k vyvrcholeniu.

Vstup do salónov majú zakázaný ľudia opití, pod vplyvom omamných látok a tiež nie je prípustné dožadovať sa sexu, ten sa v salónoch neposkytuje. Dievčatá sú pripravené vykonať požadovanú masáž ako najlepšie vedia, dokonca do masírovania zapoja aj svoje prsia, ústa či nohy, vlastne celé telo, aby bol výsledok čo najdokonalejší. Zákazník musí zo salóna odchádzať oddýchnutý, spokojný a plný zážitkov. Po skončení rituálu, počas ktorého znie v miestnosti príjemná hudba a šíria sa exotické vône, sa môžete osprchovať a dopriať si trocha oddychu.

masaz

Na záver sa s vami dievčatá rozlúčia pozdravom namaste a odnesiete si aj malý darček, ktorý je poďakovaním za dôveru. Masérky sú tu pre vás stále, kedykoľvek pocítite túžbu opäť prežiť tie príjemné a vzrušujúce chvíle, stačí sa objednať a ostatné už nechať na nich.