Slovenské matrace

Nie je nič lepšie, ako si po náročnom dni ľahnúť do svojej postele s predstavou kvalitného spánku, ktorý nás najbližších pár hodín čaká. Túto idylickú predstavu však môže rýchlo narušiť skutočnosť, že váš matrac má najlepšie roky dávno za sebou. Odkladáte kúpu nových matracov na neurčito? V tom prípade by ste si mali uvedomiť, akú podstatnú časť svojho života trávime spánkom v posteli. Podklad, na ktorom spíme, ovplyvňuje náš odpočinok, ale aj zdravie. Venujme mu teda náležitú pozornosť. Slovenská spoločnosť SEGUM je výrobcom slovenských matracov najvyššej kvality. Sú zdravotné, majú dlhú životnosť a dostupné sú za férovú cenu.

posteľ

Spoločnosť SEGUM vám ponúka svoje nadštandardné služby, a preto máte možnosť dať si vyrobiť matrac na mieru, navyše bez ďalších doplatkov. Využite túto skvelú príležitosť a kúpte si matrac, ktorý nebude kompromisom, ale perfektným naplnením vašich predstáv o najpohodlnejšom matraci. Na výber máte rôzne druhy matracov, ako napríklad obľúbené pružinové matrace Segum, odolné sendvičové matrace, či extra komfortné taštičkové matrace. Na výrobu matracov od spoločnosti SEGUM sú používané najmodernejšie materiály, čo zaručuje pohodlný spánok po dlhé https://www.databazeknih.cz/knihy/dlhe-hladanie-domova-341933 roky. Ak máte obmedzený rozpočet, nezúfajte.

spálňa

SEGUM momentálne poskytuje matrace za najvýhodnejšie ceny. Nájdete ich na webovej stránke www.segum.sk, kde sú prehľadne zobrazené a popísane v sekcii VÝPREDAJ. Je tam dostupný napríklad veľmi obľúbený stredne tvrdý matrac DOUBLEDECKER sanitized, za cenu 313€. Je to taštičkový matrac s nosnosťou až 180 kg. Materiál, z ktorého je vyrobený, má antibakteriálne účinky, a preto je vhodný aj pre ľudí citlivých na roztoče, či plesne, ale aj pre alergikov. Matrac je pokrytý textilným obalom, ktorý môžete opakovane prať až na 60 stupňoch, čím zabezpečíte ešte lepšiu hygienu svojej postele.