Úsporné žiarovky

V dnešnej dobe šetrenia sa oplatí vymeniť staré a neúsporné žiarovky za skutočne kvalitné a hlavne úsporné led žiarovky z radu GU10. Tieto žiarovky Vám nie len že prinesú omnoho viac kvalitného svetla, ale aj mnoho výhod. Okrem úspory si týmito led žiarovkami zaistíte pohodlie na dlhý čas, preto, že led žiarovky GU10 sa vyznačujú skutočne dlhou životnosťou. Môžete si vyberať z viacerých farebných variantov ako sú základné biele a teda studená biela,neutrálna biela a teplá biela. Samozrejme nájdete tu aj veselé riešenie v podobe led žiaroviek GU10 vo farebnej variante RGB.

úsporné žiarovky

Ako už samotné označenie farebných variantov žiaroviek led GU10 napovedá, je jasné, že studenú bielu je vhodné umiestniť do priestorov, v ktorých sa potrebujete aktívne iniciovať, a teda do miestností ako sú napríklad pracovňa, či dielňa alebo kuchyňa, kde potrebujete skutočne kvalitné a priame osvetlenie. To Vám poskytne len žiarovka led GU10. Pri farebnom prevedení teplej bielej led GU10 si môžete užívať príjemné tlmené svetlo, ktoré Vám zaručí pokoj a nebude Vás nijako rušiť a práve preto je táto žiarovka vhodná pre obývacie izby či oddychové zóny vo Vašom domove, či na Vašom pracovisku. Občas si aj tam potrebujeme trocha oddýchnuť a práve táto žiarovka led GU10 v teplom bielom tóne Vám k tomu napomôže. Taktiež máte možnosť výberu stmievateľné LED GU10.

svetelná pestrosť

Samozrejme, pokiaľ sa neviete rozhodnúť, ktorú variantu potrebujete alebo teda ktorá farebná varianta je pre Váš ten ktorý priestor najvhodnejšia, vyberte si neutrálnu bielu, ktorá Vám zaručí taký stred medzi studenou bielou a teplou bielou variantou. Ako sme už spomínali v neposlednom rade sa môžete potešiť aj farebnej variante RGB, ktoré sú skutočne veľmi žiadané. Jedná sa o žiarovky, ktoré Vám poskytnú navodenie žiadanej atmosféry pri oslavách či iných sviatkoch, kedy si chcete,,spestriť,, miestnosť pomocou krásnej farebnej svetelnej šou. A aby toho nebolo málo, v ponuke nájdete aj led žiarovky vo farebnej variante RGB + WHITE.