Čisté potrubie v Trnave

Máte pocit, že prietok v potrubí vašej domácnosti je znížený, či došlo dokonca k jeho úplnému upchatiu? V tom prípade vám odporúčame urýchlene kontaktovať firmu AB-Krtkovanie. Sú totiž odborníkmi na čistenie potrubí rôzneho druhu. Firma AB-Krtkovanie vám už dlhodobo poskytuje kvalitné služby v oblasti čistenia potrubí formou krtkovania. Sú vybavení modernou technikou, ktorá sa postará o skvelé výsledky za krátky čas. Elektromechanické čistenie je vykonávané zavedením kovových špirálok do potrubia. Rotačným pohybom špirál je odstránená nečistota a prerazené prípadné upchaté miesto v potrubí.

odtok vody

Výhoda elektromechanického krtkovania Trnava spočíva v tom, že je možné ho použiť aj v potrubiach, ktoré majú veľmi malý priemer. Ak by ste chceli prečistiť dlhší kus potrubia, odporúčame vám využiť vysokotlakové čistenie firmy AB-Krtkovanie. Pracovníci firmy dovezú výkonné čerpadlo k vám domov a natlakujú predmetné potrubie vodou. V potrubí vznikne veľmi silný prúd, ktorý so sebou odnesie nečistoty, usadeniny z kuchynského odpadu a podobne. Výsledkom bude krásne čisté potrubie, ktoré bude dokonale plniť svoju funkciu. AB-Krtkovanie sa špecializuje aj na trasovanie potrubia.

vaňa

To sa využíva najmä v prípade starších domov, ku ktorým nie je dostačujúca dokumentácia, prípadne dokumentácia absolútne chýba. Špeciálnym prístrojom je však rýchlo odhalená trasa potrubia. Vďaka tomu, že budete vedieť, kadiaľ potrubie vedie, budete môcť potrubie opraviť, renovovať, prípadne môžete realizovať iné práce na dome. Služby AB-Krtkovania si môžete objednať na telefónnom čísle +421 940 367 897 alebo na čísle +421 904 974 967. Havarijná služba firmy AB-Krtkovanie je vám k dispozícii nonstop, a preto neváhajte s kontaktovaním firmy kvôli urgentným prípadom aj v priebehu víkendov, či sviatkov. AB-Krtkovanie vám pomôže s akýmkoľvek problémom s potrubím na celom území západného Slovenska.