Výhodná cena

Spláchli ste a zistili ste, že voda nie, že len neodtiekla, ale ešte sa aj zvýšila jej hladina a hrozí, že začne vytekať? V takomto prípade by ste zaplatili akúkoľvek sumu, len aby vám s tým niekto pomohol a problém odstránil. Teraz už nemusíte! Zavolajte AB – krtkovanie a my vám to spravíme za bezkonkurenčnú cenu. AB – krtkovanie je najlacnejšie krtkovanie v oblasti západného Slovenska, kde pôsobíme. Nie len, že si neúčtujeme žiadne skryté poplatky, ale neúčtujeme si ani za dopravu. Taktiež je jedno, z akého mesta na západnom Slovensku ste, pretože vrámci západného Slovenska máme pre všetky mestá rovnakú cenu.

krtkovanie

Cena krtkovanie u nás bude závisieť len od náročnosti opravy a havárie. Bohužiaľ vám presnú cenu nikdy dopredu nevieme povedať, najprv musíme zhodnotiť stav poruchy, ktorú u vás nájdeme a zhodnotiť situáciu, čo všetko bude potrebné vykonať. Od toho sa odvíja cena materiálu, alebo rôzny druh krtkovacích služieb a pod. Môžete nám zavolať kedykoľvek a my sa postaráme o vyriešenie váš problému jednoducho a efektívne.

výlevka

Naša havarijná služba je vám k dispozícii nonstop, čo je veľmi praktické hlavne preto, že porucha si nevyberá hodinu, kedy sa má stať a zákon schválnosti hovorí, že sa stane práve vtedy, keď je to najmenej vhodné, napríklad cez štátny sviatok, alebo neskoro v noci, keď sa chystáte ísť spať a podobne. No vďaka nám sa už nemusíte obávať, my sa vieme postarať o poruchu alebo nejakú haváriu kedykoľvek a ľahko a rýchlo ju aj odstrániť. Stačí ak nám zavoláte na uvedené číslo a my prídeme hneď ako budeme môcť a haváriu vám opravíme. Okrem krtkovania a s ním spojenej havarinéj služby AB-krtkovanie.sk ponúka aj ďalšie služby, ktoré si u nás taktiež môžete objednať. Ďalšie služby, ktoré ponúkame: TV monitoring potrubia, frézovanie potrubia, trasovanie potrubia, sanitácia potrubia, kineta a iné inštalatérske práce.