Ako založiť spoločnosť

Založenie sro je sprevádzané istými krokmi, ktoré nie je možné obísť. Máte predstavu o vašom vysnívanom podnikaní a vypracovaný podnikateľský plán? Potrebujete len začať podnikať? Ako na to? Jednou z možností je, že si založíte spoločnosť na základe dostupných informácií v súlade so zákonnými postupmi a platnou legislatívou v našej krajine. Druhú možnosť predstavuje využitie služieb sprostredkovateľskej spoločnosti alebo advokátskej kancelárie, ktorá ponúka pripravené firmy na podnikanie na predaj. Využitie takejto služby predstavuje rýchly štart do podnikania, kedy môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých pracovných dní od vyplnenia objednávky.

majte jasný cieľ o vašom podnikaní

Vyplnenie nezáväznej objednávky je prvým krokom k splneniu si vášho sna. Na základe jej doručenia vás budeme kontaktovať, priblížime vám celý postup, poskytneme potrebné informácie a zodpovieme vaše otázky. Ak je vaše rozhodnutie dostatočne pevné a rozhodnete sa s nami pokračovať, môžeme pristúpiť k uzavretiu kúpno-predajnej zmluvy. Od vás budeme potrebovať požadované informácie a úradne overené podpisy, v prípade, že celý proces prebieha formou online. Z pohodlia domova vybavíte všetko potrebné, bez nutnosti návštev úradov, vybavovania, dohadovania, konzultácií a čakacej doby.

možnosť založenia spoločnosti formou online

Takýmto spôsobom sa celý proces založenia spoločnosti, pre ktorú ste sa rozhodli a o ktorej máte isté predstavy, mnohonásobne urýchli. Ponúkame vám jednoduchý, rýchly, osvedčený a zaručený spôsob ako prísť k vlastnej spoločnosti a k vlastnému podnikaniu. Ak naša ponuka s vami rezonuje a je to presne to, čo ste hľadali, neváhajte nás osloviť.

V našej databáze spoločností určených na predaj, nájdete spoločnosti, ktoré nikdy nepodnikali, ako aj spoločnosti, ktoré majú skúsenosti s podnikaním a označujú sa ako spoločnosti s históriou. Vami vybratá spoločnosť je následne upravená podľa vašich požiadaviek a zapísaná do obchodného registra. Má pridelené identifikačné číslo a umožňuje vám okamžitý štart do sveta biznisu bez ohľadu na to, pre akú oblasť podnikania ste sa rozhodli.