Rutina vo vzťahu

Na začiatku vzťahu býva všetko ako na ružovom obláčiku. Všetko je dokonalé, partner pozorný, milý, po sexuálnej stránke si tiež veľmi rozumiete…. postupom času (po mesiacoch až rokoch) sa u väčšiny vzťahov začína kúzlo vytrácať a začína rutina. Prečo? No vezmite si situáciu, že jednému vo vzťahu sa jednoducho niečo nepáči a chcel by skúsiť niečo nové, ale nemá nejako odvahu to povedať tomu druhému partnerovi. A potom sa úplne jednoducho stane, že vlastne všetko ten človek potláča v sebe, svoje pocity, emócie. A zrazu vlastne to nepovie partnerovi. A po čase ho tá konkrétna vec štve čím ďalej viac a viac, môže byť agresívna, alebo nevrlá, unavená a tak ďalej.

d

A viete čo má za následok to, že druhý s vami nekomunikuje? Niekedy aj rozpad vzťahu. A to predsa nechcete. Preto by ste vždy mali komunikovať s vašim partnerom, či už o čomkoľvek. Pretože z nekomunikácie môže vzniknúť aj nedorozumenie a potom koniec vzťahu… Neviete ako oživiť vzťah https://www.privatportal.sk/blog/neviete-ako-ozivit-vztah-sex-privaty-zilina-maju-odpoved? Tak ja vám s tým pomôžem. Nižšie vám dám nejaké tipy, aby ste svoj vzťah oživili. Snáď vám moje tipy pomôžu.

s

Nuda v posteli, nuda v láske

Intímna stránka nie je síce to najdôležitejšie na vzťahu, ale je veľmi dôležitá. A ak si nerozumiete sexuálne, vzťah sa vám najskôr rozpadne. Musíte si takzvane „voňať“. Snažte sa počúvať to, čo sa vášmu partnerovi páči a on by mal naopak počúvať vás. Pokiaľ máte intímny styk stále v jednej a tej istej polohe alebo robíte stále tie isté veci dookola, tak je jasné, že to predsa po čase začne toho chlapa nudiť. Skúste vymyslieť niečo nové. Môžete do vašich intímnych hier zapojiť aj erotické hračky – tie sex pekne okorení a spestrí. Viem, o čom hovorím, ja som sa tiež chvíľu s partnerom nudila v posteli a sexuálne hračky tomu dali zase novú iskru, takže to určite vyskúšajte, pretože to stojí za to.