Z každého rožku trošku

Ja sa opisujem tak povediac moju rutinu síce sa mení myslím práca a pod. Ale záleží aj o téme  Neviem ale čo som občas na začiatku tejto práce všimla nikto tu nepíše o sebe čo robí možno je to vsunuté do článkoch ale minimum  Píšu tu na konkrétnu tému aj ja sa tak snažím  AJ o sebe ale aj na tému. Viete ako najlepšie pri kávičke tvoriť. Mňa veľmi baví tvoriť vymýšľať  Ja mám ísť tete ešte aj pre čerešne a jahody vidíte stále človek len robí a robí. Len je horšie že vám potom iná práca stojí ale nejako to už len postíham. Viete čo niekedy premýšľam že by som chcela napísať detektívku možnože to raz napíšem mám taký plán možno v zime alebo že by na staré kolená ako poznám ľudí čo píšu nepoznám ich síce osobne len som o nich čítala napr. FELDEK a pod.

topánky nás zanesú aj nakraj sveta

Má svoj vek a stále sa venuje k písaniu . Mne aj kamoška tento týždeň doniesla jahody aj čerešne. My veľmi ľúbime. Či už také čerstvé alebo sa to spracuje. Myslím si že aj práca spisovateľa je náročná je to umenie dá sa písať na hocičo tých tém je neskutočné množstvo. Ja mám napísané aj svoje vlastné články len škoda že ich sem nemôže vsunúť bola by som rada keby to bolo možné.

na všetko treba si nachystať úsmev

Dnes pôjdem nabrať inšpiráciu do parku len dúfam že nebude pršať. Ja sa za prácu vždy rada obdarujem nezáleží na tom čo si kúpim ja som taká kúpim si čo sa mi páči alebo čo momentálne potrebujem. Prehlbujem všetkému náklonnosť všetkému peknému samozrejme potrebnému. Je poludnie to je také prehupnutie do druhej časti dňa. Síce tie dni sú úžasné ale rýchlo veľmi plynú ako voda v potoku. Milujem sa v letných mesiacoch len tak si močiť nôžky v potoku to boli časy keď boli potoky plné rýb aj raky boli v nich teraz po medzi nôh vám občas prebehne ryba ale ten šum vody studenej je super. Mamina hovorievala ako deti chodili na potok na ryby aj raky. Voľakedy sa voda dala aj piť také boli číre rieky aj potoky. Všetko je úžasné.