Tantra ako žiadna iná

Túžite po neopísateľnom zážitku? Túžite po momente takého uvoľnenia, ktoré ste ešte nikdy pred tým nezažili? U nás v Bratislava tantra nájdete presne to, čo potrebujete. Máme pre vás mimoriadnu ponuku. Tantrické masáže. Určite ste sa s týmto pojmom už stretli, či už na internete alebo od kolegu z práce. Tantrická masáž je jedinečná, žiadna iná masáž vám nevie zaručiť relax a uvoľnenie takého rozpoloženia ako tantrická masáž. Je to zážitok na celý život, to o nás vravia všetci naši verní zákazníci. V podstate ste našimi pacientmi, pretože tantra lieči. Áno, je to pravda. Tantrická masáž lieči, liečila a aj navždy liečiť bude. Už v starovekom Grécku ľudia toto liečiteľské umenie využívali.

relax

Tantrou sa dá liečiť choroba hocijakého psychosomatického typu. Psychosomatická choroba znamená to, že choroba, ktorá vás trápi bola vyvolaná strachom, stresom, nervozitou, ktorú ste si vy sám vnútili do hlavy. Problémy tohto typu sa dajú veľmi jednoducho liečiť tantrickou masážou, inak nazývanou aj ako senzuálna masáž. Prečo senzuálna? Odpoveď je veľmi ľahká. Je to preto, pretože o tom je práve tantra masáž, aby vám priniesla vyvrcholenie a úľavu do bolesti zároveň.

uvoľnenie

Tantrická masáž je masáž úplne celého tela, áno, aj vašich intímnych partií. Nemusíte sa ničoho samozrejme báť, naši mimoriadne skúsení maséri a masérky sú profesionáli. Všetko je profesionálne zvládané. Na výber máte z rôznorodej ponuky programov, napríklad taká základná tantrická masáž obsahuje masáž celého tela, vrátane masáže intímnych častí a na koniec príjemnú senzuálnu a upokojujúcu sprchu. Ďalšou masážou je couple tantra masáž, v preklade tantrická masáž pre páry. Ide o tantra masáž, ktorej sa zúčastní aj vás partner alebo partnerka. Týmto spôsobom si môžete túto úžasnú skúsenosť prežiť spolu. Taktiež sa o sebe a svojich preferenciách a senzuálnych bodoch dozviete viac než ste vedeli.