Tantric Massage – příjemné na tělo

Tantra masaze je jedným z najstarších druhov masáží, ktoré sú dostupné na svete. Pochádza z Indie a je založená na princípoch tantrického učenia. Cieľom tantrické masáže je prebudiť a uvoľniť energie v tele, ktoré sú viazané v našich tkanivách a orgánoch. Masáž sa skladá z rôznych techník, ako napríklad hladenie, trenie, hlboké masáže svalov a tlaku na energetické body. Masér alebo masérka používa rôzne oleje a krémy, aby sa zlepšila hladkosť pohybu a aby sa dosiahlo hlbokého uvoľnenia. Taktiež má mnoho výhod pre telo aj pre myseľ. Napríklad, môže pomôcť zmierniť bolesti chrbta, zlepšiť krvný obeh, uvoľniť napätie v svaloch a zvýšiť sexuálnu energiu.

Masírovanie ženy

Tiež môže pomôcť zlepšiť sexuálne vzťahy, pretože uvoľňuje napätie a strach, ktoré môžu mať negatívny vplyv na sexualitu. Využíva sa tiež na riešenie emocionálnych a duševných problémov, ako napríklad stres, úzkosť a depresia ale môže pomôcť pri rozvoji sebavedomia a sebadôvery. Bežne sa môže vykonávať jednotlivo alebo v páre. Je dôležité, aby ste sa cítili pohodlne a dôverovali masérovi alebo masérke. Pred masážou by ste mali diskutovať o vašich potrebách a očakávaniach, aby sa masáž mohla prispôsobiť vašim potrebám. A preto je to skvelý spôsob, ako sa uvoľniť, zlepšiť svoje zdravie a rozvíjať svoj duchovný potenciál. Je to skúsenosť, ktorú by mal každý vyskúšať aspoň raz v živote.

Pomôcky na masáž

Tantrická masáž sa vykonáva v útulnom a privátnom prostredí, kde sa cítite bezpečne a pohodlne. Niektoré tantrické masážne salóny ponúkajú aj rituály, ako napríklad sviečky, vonné oleje a hudbu, ktoré prispievajú k celkovému zážitku z masáže. Je dôležité poznamenať, že to nie je sexuálny akt. Je to duchovná prax, ktorá sa zameriava na prebudenie a uvoľnenie energie v tele. Hoci sa vykonáva na celom tele, nie je to forma erotické masáže. V posledných rokoch sa tantrická masáž stala veľmi populárnou a ľudia ju vyskúšali z rôznych dôvodov – od zlepšenia zdravia a sexuálneho života po riešenie emocionálnych problémov. Ak hľadáte spôsob, ako sa uvoľniť, zlepšiť svoje zdravie a rozvíjať svoj duchovný potenciál, tantrická masáž by mohla byť pre vás tou správnou voľbou.