Okná na mieru

Mnohé moderné, ale aj staré stavby nemajú štandardizované okná, ako to bývalo niekedy na panelových domoch. A tak vám klasické rozmery, ktoré sa štandardne vyrábajú a predávajú aj vo veľkých hobby obchodoch nebudú pasovať, aj keď ich cena býva väčšinou o dosť lacnejšie ako pri plastových oknách na mieru. Avšak vďaka LMMont nemusíte ani pri plastových oknách, ktoré si robíte na mieru siahnuť až tak hlboko do vašej peňaženky. Plastové okná sa stali akýmsi štandardom okien. Osádzajú sa často a preto aj ich cena nie je taká vysoká. Dalo by sa povedať, že je to nejaká stredná cesta v rámci okien.

okna

Okrem relatívne prijateľnej ceny majú aj množstvo kvalitných vlastností, ako sú napríklad znížená hlučnosť v interiéry, dobrá tepelná izolácia aj jednoduchá údržba. Väčšina si pod plastovými oknami predstavíme bielu klasiku, ale plastové okná môžete dostať aj v inom farebnom prevedení, ktoré sa vám budú lepšie hodiť osadené do vašej stavby a preto bude pre vás viac atraktívne. V LMMont dostanete plastové okná s tromi komorami, čo vám zabezpečí ešte väčšiu tepelnú izoláciu, ako to bolo v prípade klasických dvojkomorových okien, čím sa vám omnoho viac znížia výhrevne, alebo chladiace náklady, a váš dom, alebo byt bude oveľa viac ekonomický aj ekologický.

plastová okna

Kliknite si na www.lmmont.sk a pozrite si celú ponuku plastových okien aj ponuky rôznych profilov. A nechajte si tiež zaslať cenovú ponuku, či už štandardných okien alebo tých robených na mieru. Alebo kontaktujte zamestnancov priamo a dohodnite sa na detailoch a informujte sa o dostupnosti, výrobe aj samotnej montáži. Okrem okien má spoločnosť LMMont v ponuke aj výrobu a montáž plastových dverí (klasických štandardizovaných aj tých vyrobených na mieru) Ak vás zaujíma ponuka dverí taktiež si môžete zaslať cenovú ponuku. V rámci dverí máte na výber viacero variant.