Keď potrebujete skryť nedostatky postavy

Niekedy si jednoducho nepomôžeme a musíme ladiť také kúsky oblečenia, ktoré nám pomôžu nedostatky postavy zakryť a naopak prednosti zase vyzdvihnúť. Veď každý sme iný a tak to aj má byť. Obľúbené jeansy sa teda dajú kombinovať pri rôznych typoch postavy. Pri štíhlych ženách a postavách je to veruže jednoduchšie, hodí sa im takmer všetko. No i v tomto prípade sa môže napríklad stať, že nohy sú príliš štíhle a vtedy môžeme proporcie korigovať širšími nohavicami alebo straight strihom jeansov. Rovný strih tak jednoducho príliš tenké nohy proporcionálne vyrovná. Pokiaľ máte naopak problém v oblasti brucha a pása a potrebujete tam čo to zakryť pomôže napríklad vysoký pás. Takto skinny jeans s vysokým pásom krásne zakryjú menšie nedostatky a zharmonizujú vizuálne pôsobenie postavy a to najmä plnšej postavy.

žena v jeansoch

Vysoký pás môžu šikovne využiť ženy nízkej postavy, ktoré by si chceli opticky a vizuálne predĺžiť nohy. Jeansy s vysokým pásom tomu pekne dopomôžu. Vrchnú časť oblečenia protom pekne zapásajte, aby bol pás viditeľný a mohol nohy predĺžiť. Pomôže aj to, keď si obujete obuv rovnakej farby, ako máte jeansy. Aj to môže pekne nohy predĺžiť.

jeansy svysokym pasom

Skinny jeansy predsa nemusia nosiť len štíhle ženy. Rovnako sa hodia aj tým plnoštíhlym a krásne zvýrazňujú krivky a prednosti ženskej postavy. Obtiahnuté nohy pôsobia žensky a elegantne a pekne sa hodia napríklad aj k lodičkám. Všetko je to hra vkusu, farieb, materiálov a fantázie. Často sa dá krásne inšpirovať na internete, rôznymi skiny jeans ourfitmi, ktoré už boli nastylované. Človek tak nemusí vymýšľať už vymyslené, no nie? Navštívte e-shop a možno si aj online pokupujte pekné kúsky s originálnym prevedením, ktoré vám najbližšie obdobie budú robiť veľkú radosť. Tak hor sa na nákupy a urobte si radosť, veď radosť je príjemným korením života.